KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12144699

nr 1214 4699

Harry Harryan

(1895-1948), Sverige

Träsnitt, Stockholmsmotiv, 30-upplaga. Signerad, daterad 1934. Motivet: 17,5x27 cm

Utrop:

300 kr

måndag 29 oktober 2018
kl 20:00:33

Harry Harryan

Läs mer om Harry Harryan