KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12144699
nr 1214 4699
Harry Harryan
(1895-1948), Sverige
Träsnitt, Stockholmsmotiv, 30-upplaga. Signerad, daterad 1934. Motivet: 17,5x27 cm
Utrop:
300 kr
måndag 29 oktober 2018
kl 20:00:33
Harry Harryan
Läs mer om Harry Harryan